• WhatsApp : 0366 214 93 07
  • info@usthosting.info
  • +90 (366) 214 93 07
20 Nis 2018

Ekonomik Hosting İmkânı

Hosting platformları birçok firmanın çekinmeden tercih ettiği bir sistemdir. Bir firmanın büyümesini önemli ölçüde etkileyen hosting alanları ziyaretçilerin beklentilerini karşılamak üzerine kurulmuştur. Ucuz hosting satın alırken 7/24 kesintisiz gezinme imkânını hızlı ve güvenilir olmasını göz önünde bulundurmanız gerekir. Ziyaretçilerin saniyeler içerisinde hedefine ulaşabilmesi hosting ile alakalıdır. Ne kadar kaliteli ve doğru bir hosting seçimi yaptıysanız ziyaretçiler tarafından daha çok tercih edilirsiniz.

Hem kaliteli hem de hızlı hosting platformları hosting firmaları tarafından web sitesi sahiplerine sunulmaktadır. Ucuz hosting hizmetinden yararlanırken beklentilerinizi ne ölçüde karşıladığına dikkat etmeniz gerekir. Aynı anda hem hızlı, hem güvenilir hem de ucuz hosting alabilmek için sektör konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz alanında uzman firmaları tercih etmelisiniz.

Zararlı virüsleri engelleyebilen bir güvenlik duvarına sahip olmalıdır. Ucuz hosting alırken bu gibi detayları iyi bir şekilde araştırmalısınız. Web sitenizin güvenli olduğuna ziyaretçilere de aynı şekilde güvenli bir gezinti imkânı sunduğuna emin olmalısınız. SEO şartlarını geçip arama motorlarında ilk sıraya yerleşmenizin en temel şartı doğru hosting platformu tercih etmekten geçer.

Share this
19 Nis 2018

Linux Hosting Ne İşe Yarar?

Web sitesi barındırma olarak da bilinen Linux Hosting bir web sitenin en hızlı şekilde çalışmasını sağlayan işletim sistemidir. Birçok firmanın tercih etmesinin sebebi hızlı ve güvenilir olmasından kaynaklıdır. Özellikle hacking işlemlerinde sağladığı güvenlik duvarı sayesinde birçok web site güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Son dönemlerde bir hayli artan kullanıcı sayısının sebebi de ekonomik olmasından dolayıdır.

Çalışma süresi diğer hosting platformlarına göre daha fazla olduğu için de tercih edilmektedir. Linux hosting birçok kullanıcının beklentisini karşılayabilecek performanstadır. 7/24 çalışabilirliği ile de dikkatleri üzerine çeken bu işletim sistemidir. Bu işletim sistemine sahip web sitelerinin ziyaretçileri özellikle hızlı oluşundan kaynaklı daha çok tercih etmektedir.

Hosting platformları da kendi içinde gruplara ayrılmaktadır. Kuracağınız web sitesinin özelliklerine göre seçim yapacağınız hosting platformlarında amacınıza uygun tercihler yapmanız gerekir. Linux hosting php tabanlı yazılım ya da forum kuracaksanız eğer ilk tercihiniz olmalıdır. Windows hosting ile karıştırılan bu platform kullanım bakımından da oldukça kolaydır. Kullanıcısını yormayan zahmetsiz bir ara yüze sahiptir.

Share this
18 Nis 2018

Türkiye’de En Çok Kullanılan Şifreler (2018)

Ülkemizde 1 milyonun üzerinde insanın şifresi biliniyor. Kolay olması unutulmamak istenmesinden dolayı en çok 123456 şifresi tercih ediliyor olsa gerek. Ülkemiz ve dünya genelinde siber suçların bu denli artmasına karşılık hala bu şifrelerin kullanılıyor olması çok üzücü. Ümit ediyoruz ki en kısa sürede bu şifreleri kullanıcılar değiştirir. Devamı

Share this
18 Nis 2018

Alan Adı Barındırma Nedir?

Kendinize ait bir web sitesi kurmak istiyorsanız öncelikle domain almanız gerekir. Domaini yükleyebileceğiniz bir boş alana ihtiyacınız olur. Bu alana web sitenizde yer alan bilgileri, videoları ve görselleri atmanız gerekir. Hosting boş alan ihtiyacınızı size sunan bir sunucudur. Hazırladığınız her türlü bilgiyi günün her saati yüksek hızda açabilmeniz bu hosting sistemine bağlıdır. Hosting işletim sistemleri sunuculara bağlıdır. Sunucular bilgisayarlardan daha büyük makinelerdir. Bir odada güneş ışığından uzak muhafaza edilir.

Kısacası hosting hızlı bir şekilde web sitenizde yer alan bilgilere ulaşabileceğiniz alanın bir diğer adıdır. Bilgisayar gibi kumanda edilebilen, firmanızın tüm bilgilerini saklayıp yedekleyebileceğiniz, 7/24 bilgilerinize ulaşabileceğiniz bir alandır. Yüksek bant genişliğine sahip bu sistemde donanımlar ihtiyacınıza uygun bir şekilde seçilmiştir. Sürekli çalışabilme özelliğine sahiptir.

Daha fazla müşteri kitlesine ulaşabilmenizi kolaylaştıran hosting hizmeti için firma tercih ederken de dikkatli olmalısınız. Firma araştırması yaparken forum sayfalarını incelemelisiniz. Müşterilerini memnun eden kaliteli hizmet imkanı sunan firmaları tereddüt etmeden tercih etmelisiniz. Teknik bilgiye sahip olmadan gereksiz ihtiyacınız olan bir hosting hizmeti almak maliyet açısından bütçenizi zorlayabilir.

Share this
17 Nis 2018
17 Nis 2018

Web Sitesi Hosting Seçiminde Firma Önemi

Web sitenizin ihtiyacı olan alanı en iyi hosting işletim sistemleri sunmaktadır. Web sitesi hosting platformları web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerin kaliteli hizmet alabilmeleri açısından kolaylık demektir. Günün her saati web sitenizin ulaşılabilir olması tercih edilme boyutunda bir hayli önemlidir. Arama motorlarında her zaman ilk sırada yer alan web siteleri daha çok tercih edilir. Sebebi de SEO’ ya uygunluğundan kaynaklıdır. Web sitenizin bir hosting hizmeti alması demek SEO’ya uygunluk açısından avantajdır.

SEO’ ya uygun olan web siteleri her zaman arama motorlarının ilk sıralarında yer alır. Web sitesi hosting platformu da web sitenizi ilk sıralara taşımaktadır. Farklı sağlayıcıların sunduğu teknik özellikleri inceledikten sonra fiyat araştırması yapmanız daha önemlidir. Bazı firmalar yüksek meblağda hosting hizmeti verirken farkında olmadan ihtiyacınızın olan özellikleri de satın almış olabilirsiniz.

Hosting konusunda herhangi bir bilgi sahibi değilseniz firma araştırmasını ciddiye alıp yapmalısınız. Aksi halde konu hakkında bilgi sahibi olmadığınızı bilen firmaların dolandırıcılığına maruz kalabilirsiniz. Web sitesi hosting platformu ihtiyacınızın olan özelliklere göre değişkenlik gösteren bir sistemdir.

Share this
16 Nis 2018

Hosting Nasıl Alınır?

Firmaların web sitelerini kumanda eden aynı zamanda sunucu ile buluşturan sistemin adına hosting denilmektedir. Bu işletim sistemi kendi içinde çeşitlere ayrılmaktadır. Sadece e-mail ya da kişisel blog açmak istiyorsanız Linux hosting tercih ederken Access veritabanlı bir yazılım isterseniz web sitesi hosting tercih edebilirsiniz. Her konuda avantajları beraberinde getiren bu işletim sistemleri sitenize hızlı ve kolay erişme imkânı sunmaktadır.

Günümüzde birçok firma hosting hizmeti sunmaktadır. Bu hizmeti sunarken güvenilirlik ya da hız konusunda da ikna edici olmaları gerekir. Aylık ya da yıllık ödemelerinizi yaparken aşım söz konusu olduğunda ödeyeceğiniz ücreti ya da desteklediği programların neler olduğunu iyi öğrenmek gerekir.

Firmanız için aldığınız domain alanının aktif hale gelebilmesi için hosting hizmetinden faydalanmanız gerekir. Bu işi yapan firmalar ile anlaşma sağladıktan sonra anında siteniz aktif hale gelmek zorundadır. Firmaların herhangi bir arıza durumunda teknik servis vermesi de çok önemlidir. Web sitenizin özellikle hızlı olması sunucuların tercih etmesi bakımından önemli bir ayrıntıdır. Sitenizdeki bilgilere ne kadar hızlı ulaşılırsa o kadar daha fazla tercih edilebilirsiniz.

Share this
15 Nis 2018

Web Sitesi Hosting

Bir firmanın daha geniş kitleler tarafından bilinmesi web sitesinin kaliteli oluşuna bağlıdır. Daima açık ve erişilebilir olan web siteleri Google SEO şartlarına uygundur. Bu şekilde uygun olan web siteleri ise arama motorlarında ilk sıradadır. Web sitesi hosting hizmeti ise web sitenizin sürekli açık olmasını sağlayan bir sistemdir. Hem sitenizin güvenliğini hem de yazılım kaynaklı her bilgiyi barındırabileceğiniz bir sisteme sahiptir.

Web sitenizin durumuna göre ihtiyacınız olan hosting hizmeti farklılık gösterecektir. Örneğin kişisel bir blog kurmak istiyorsanız web sitesi hosting ihtiyacınızı tam anlamıyla karşılayacaktır. Sitenizin barındırırken her türlü saldırılara karşı da güvenlik önlemi alan bu hosting hizmeti günümüzün en çok tercih edilen işletim sistemidir.

Web sitesi kurmak o kadar da kolay bir işlem değildir. Bunun için alanında uzman firmalara ihtiyacınız olmalıdır. Web sitesi hosting hizmeti seçerken web alanı, kontrol paneli, veri tabanları, erişilebilirlik seviyesi, teknik destek ve fiyat oldukça önemlidir. Hem ekonomik hem de kaliteli bir hosting hizmeti alabilmeniz için uzman firmalardan mutlaka destek almalısınız.

Share this
14 Nis 2018

Hosting Satın Alırken Dikkat!

Firmaların en büyük ihtiyacı hizmet ve ürünlerini sergileyebileceği daha çok müşteri kitlesine hitap edeceği web siteleridir. Web sitelerini barındıran hosting platformları da resmi web sitesine sahip olacak birçok firmanın olmazsa olmaz ihtiyacıdır. Ucuz hosting platformu seçimi yapabilmek için sektör konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Aynı gün içinde hosting platformu kiralayıp aynı gün içinde firmanın yok olduğuna şahit olabilirsiniz. Bu yüzden hosting satın alırken firma araştırmasını ciddiye almalısınız.

Web sitesini barındıran bu işletim sistemleri ihtiyaca uygun olarak değişkenlik göstermektedir. Ucuz hosting platformu içerisinde yer alan Linux hosting hem ekonomik hem de kullanıcısını memnun eden bir işletim sistemidir. Her işletim sisteminin aynı görevi yapacağı ise kesin değildir. Bu yüzden resmi web sitenizin yazılım şekli, görselleri ve videolarına uygun hosting satın almak için mutlaka firmalar ile irtibatta olmanız gerekir.

Ülkemizde her geçen gün ihtiyaç doğrultusunda hosting firmaları açılmaktadır. Ucuz hosting ihtiyacınızı alanında uzman ve güvenilir firmaya bildirmeniz yeterlidir. Web sitenizi arama motorlarında ilk sıraya taşıyacak işletim sistemleri için uzman firma deneyimlerine ihtiyaç duymalısınız.

Share this
13 Nis 2018

© 2017 - 2018 uStHosting Tüm Hakları Saklıdır

Click Me