• WhatsApp : 0366 214 93 07
  • info@usthosting.info
  • +90 (366) 214 93 07

DDoS Koruması

Altyapınızı tüm DDOS saldırılarından koruyun
Hizmet, tüm sunucularımızda geçerlidir.

OTOMATİK ALGILAMA VE AZALTMA

Çevrimiçi anti DDOS teknolojisi, Arbor® Networks Peakflow ve Sevi® M6-NG ekipmanları tarafından desteklenen algılama ve azaltma için güçlü algoritmalara dayanır. uSt Hosting, saldırıları hemen algılar ve trafiği, hizmetiniz üzerinde minimum etki bırakarak filtreler.

UYGULAMA VE AYARLAMA

Kurulacak, yapılandırılacak bir şey yok. uSt Hosting ,faaliyetlerinize özel uyarlanmış, algılama kurallarının konfigürasyonu ve optimizasyonu sağlar.

İŞİNİZİ KORUMAK

DDoS saldırıları, günümüzde işiniz için büyük bir tehdittir; ölçekli ve karmaşıklıkla büyüyor. uSt hosting ile altyapılarınız varsayılan olarak korunmakta.

DESTEK

Tüm tekliflerimizde destek konusu aynı özene sahiptir. DDoS koruması uSt Hosting tarafından yapılır ve ihtiyacınıza göre özelleştirilebilir.

$0.00 Ay

STANDART

Varsayılan olarak tüm sunucularımızda Standart DDoS koruması mevcuttur. Belli ölçekli saldırıları algılama tespit etme ve azalma olsa da tam anlamıyla koruma sağlamamaktadır.

Satın Al

$40 Ay

İleri Düzey

Gelişmiş özelleştirilebilir koruma seviyesi

Gelişmiş DDoS korumamız, hizmetlerinizin duyarlılığına bağlı olarak potansiyel saldırılara karşı etkin şekilde korumak istediğiniz sunucuları hedeflemektedir.

Satın Al

$140 Ay

İyileştirici

Bu koruma düzeyi politik veya dini web siteleri, geniş kitle blogları ve basın için önerilir.
Tedavi edici DDOS korumamız, hizmet reddi saldırılarının sık sık etkilenen makul sunucuları hedeflemektedir.

Satın Al

© 2017 - 2018 uStHosting Tüm Hakları Saklıdır

Click Me